Marzena Pacek

Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Położna

Urodziłam się i wychowałam w  Gorzowie Wielkopolskim. Na studia położnicze namówiła mnie ówczesna przyjaciółka z licealnej klasy. Po maturze złożyliśmy papiery i … ja się dostałam, a ona nie!

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i wróciłam do rodzinnego miasta. Wtedy już wiedziałam, że chce wiązać moją zawodową przeszłość z laktacją.
W 2017 uzyskałam tytuł Edukatorki ds. laktacji, a w 2021 stałam się Doradczynią Laktacyjną.

Od razu po studiach pracowałam na Sali Porodowej w Szpitalu w Drezdenku. Natomiast w 2016 roku zatrudniłam się w gorzowskim szpitalu na oddziale noworodkowym, gdzie opiekuję się najmłodszymi pacjentami.
W mojej pracy stawiam Pacjentkę – świeżo upieczoną Mamę – na pierwszym miejscu. Zawsze dostosowuję plan działania do indywidualnych potrzeb, wymagań i zasobów rodziny. Nie od dziś wiadomo, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. 

Prywatnie jestem żoną Marcela. Nasza droga do zostania rodzicami była kręta, wymagała zaangażowania wielu osób, długich lat, pomocy wielu doświadczonych lekarzy… ale to co czekało na mecie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!
W 2020 roku zostaliśmy rodzicami jednojajowych bliźniaków. Do dziś czasem ciężko mi uwierzyć, że po tym wszystkim życie przygotowało dla nas takie zakończenie.

„Najbardziej Ci do twarzy z uśmiechem”
Leonardo da Vinci

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania, potrzebujesz konsultacji?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

+48734483497