Wizyty Pierwszorazowe

Pierwsza wizyta

Podczas perfekcyjnej wizyty pierwszorazowej w naszym gabinecie, skupiamy się na poznaniu naszego pacjenta oraz zbudowaniu z nim relacji. 

Ten czas przeznaczamy wyłącznie na wykonanie wnikliwej diagnostyki opartej na badaniu klinicznym, zebraniu wywiadu lekarskiego, wykonaniu profesjonalnej dokumentacji fotograficznej i radiologicznej.

Poznaj swojego lekarza

Wizyty pierwszorazowe w naszym gabinecie prowadzone są od 2 lat. Dają one czas na wzajemne poznanie, wymianę oczekiwań między lekarzem a pacjentem, wnikliwe zbadanie pacjenta, a przede wszystkim obudzenie w nim świadomości kontroli i dbania o zdrowie jamy ustnej. Wizyty te przez ten czas stały się nieodłączną wizytówką naszego gabinetu, wyróżniającą go na tle środowiska.

Obszerny wywiad - podstawą leczenia

Rozpoczynamy wizytę od zebrania obszernego wywiadu dotyczącego aktualnych dolegliwości, z którymi zgłasza się do nas pacjent. 

Wywiad poszerzamy o historię choroby. W tym miejscu zwracamy uwagę, iż niezbędne jest przyniesienie ze sobą na pierwszą wizytę całej dokumentacji lekarskiej, wraz z aktualną listą przyjmowanych leków oraz posiadanymi zdjęciami rtg lub TK. 

Na całość wizyty składa się dokładne badanie lekarskie z oceną fotograficzną oraz omówienie wstępnego planu leczenia. 

Kolejną część wizyty stanowi badanie higienizacyjne wraz z określeniem wskaźników higieny, po którym przeprowadzony jest dokładny instruktaż prawidłowej higienizacji jamy ustnej, z nauką szczotkowania i nitkowania. 

To duża dawka wiedzy i motywacji, którą cenią sobie nasi Pacjenci!

Co wziąć ze sobą na wizytę?

  • Posiadaną dokumentację lekarską i fotograficzną.
  • Aktualną listę przyjmowanych leków.

Co stanowi przeciwwskazanie do wizyty:

  • Opryszczka warg.
  • Infekcje, szczególnie górnych dróg oddechowych.
  • Inne choroby zakaźne.

Wizyty pierwszorazowe w naszym gabinecie przeprowadza dr Joanna Węgrzyn wraz z higienistką stomatologiczną Karolina Sanocką

Na pierwszą wizytę do naszej kliniki zapraszają:

Napisz do nas

Masz pytania, potrzebujesz konsultacji?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.