Joanna Węgrzyn

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Urodziła się i wychowała w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego . Tutaj też ukończyła szkołę podstawową i średnią. Od najmłodszych lat zaangażowana w dodatkową działalność szkolną i pozaszkolną w ramach samorządu uczniowskiego oraz jako tancerka zespołu tańca ludowego Mali Gorzowiacy, w którym spędziła całe dzieciństwo i młodość. Te formy aktywności miały nieodzowny wpływ na ukształtowanie charakteru – naukę pracowitości, systematyczności, odpowiedzialności i wytrwałości oraz otwartości na drugą osobę i pracy zespołowej. Dały dobry start w lata studenckie jak i późniejszej pracy zawodowej. Od zawsze wiedziała, że chce zostać lekarzem. Decyzja o stomatologii pojawiła się w głowie w okolicy matury… i tak już zostało.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2009r. W trakcie studiów aktywnie działająca w Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii. Członek zarządu oddziału poznańskiego w latach 2008-2009.

W marcu 2009 roku złożyła egzamin FCE z języka angielskiego.
W trakcie studiów dwukrotnie odbywała wakacyjne staże zagraniczne. W sierpniu 2006 roku na Yeditepe Universitet of Stanbul w Turcji, a rok później we wrześniu na Uniwersytecie w Moskwie . Wyjazdy zaowocowały otwartością na świat i poznaniem nowych technologii, a znajomości zawarte w trakcie staży służą wymianie doświadczeń do dnia dzisiejszego . Po studiach obowiązkowy staż podyplomowy odbyła w Poznaniu, ze szczególnym naciskiem na praktyczną naukę chirurgii, która od czasu studiów stała się jej najbliższa. Bezpośrednio po stażu rozpoczęła pracę w Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Stomatologicznej, w której w kwietniu 2012r otworzyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, będąc aż do
jego zakończenia w maju 2018r lekarzem rezydentem. W trakcie szkolenia wykonała blisko 2 tysiące zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. W marcu 2019 r po złożeniu państwowego egzaminu specjalizacyjnego uzyskała tytuł lekarza specjalisty w
dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W 2015 r otworzyła prywatny gabinet, w którym rozpoczęła realizację planów, wprowadziła autorski schemat pracy i przeprowadzania wizyt pacjentów, które z powodzeniem rozwijane są tutaj każdego dnia. Myślą przewodnią gabinetu jest pomoc pacjentowi poprzez podnoszenie jego świadomości zdrowotnej i holistyczne podejście do jego zdrowia.
Absolwentka blisko 70 kursów, szkoleń praktycznych, wykładów i konferencji w kraju i poza jego granicami. Aktualnie w trakcie realizacji programu rocznego Practiculum Implantologii w Gdańsku.

Ambitna i wymagająca przede wszystkim wobec siebie. Członkinii Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Nowotworów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Z profesjonalizmem i należytą dbałością podchodzi do każdego, odwiedzającego gabinet Pacjenta.

Prywatnie maksymalnie spełniona i szczęśliwa żona Marcina – źródła inspiracji w jej życiu, motoru do działania, a jednocześnie spokoju i miłości …oraz mama Leosia, Frania i Marysi bez których wszystko inne nie miałoby sensu

If you can’t fly, than run
If you can’t run, than walk
If you can’t walk, than crawl,
but whatever you do, you have to keep moving forward

Certyfikaty

„Najbardziej Ci do twarzy z uśmiechem”
Leonardo da Vinci

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania, potrzebujesz konsultacji?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

+48734483497